Időkorlát Lejárt!

A vásárlási időkorlát lejárt a következő vásárlásánál:

Hamarosan lejár az időkorlát

jegyek vásárlási időkorlátja 01:00 percen belül lejár.
Ezután a foglat helyeket más megvásárolhatja Ön elől.

BROADWAY.HU

Ez az esemény már megrendezésre került, így jegyet már nem tudsz vásárolni rá. Ha részt vettél az eseményen, írj róla értékelést, vagy olvasd el, mások mit mondanak róla!

Dallamok - versek - festmények

Benczúr Ház Kulturális Központ

2022. január 22. 15:00

Adventi Családi Nap a Postamúzeumban

2021. december 5. vasárnap 10:00-16:00

10.00 - 15.00 óra között kézműves foglalkozások gyerekeknek és játékos kedvű felnőtteknek (II. emelet Postamúzeum)

11.00 órakor "És szól a rádió..." - A magyar rádiózás hőskora. Vetített képes előadás az 1925-ben indult magyar rádiózás történetéről. Sávoly Tamás muzeológus előadása

(I. emelet Díszterem)

15.00 óra, Klárisok mesekoncert (I. emelet Díszterem)

A nap folyamán az Open History társulata több alkalommal ad elő élő történelmi játékot (II. emelet Postamúzeum)

Ingyenes: 70 év felettieknek, fogyatékkal élőknek, pedagógusoknak és egészségügyi dolgozóknak. Az ingyenességet megfelelő igazolvánnyal igazolni kell.

Bővebb információ: www.postamuzeum.hu